Hroch Vladimír (Praha 1907 - 1966 Uherské Hradiště)
Kytice, signováno vpravo dole V. Hroch, olej/plátno, 75,5 x 60,5 cm, poškozený rám (Šm)
03.12.2016 - 14:00
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |